SPAM I INNE :)

Tutaj możecie promować swoje blogi, powiadamiać mnie o jakiś nominacjach itd :). 
Postanowiłam założyć tą zakładkę, ponieważ gubię się powoli w komentarzach pod postami i czasami trudno mi wyhaczyć różne rzeczy. Więc teraz ta zakładka jest Wasza! :D 

29 komentarzy:

 1. [spam]
  "Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ? "
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
 2. http://friends-lovers-haters.blogspot.com/

  http://troubles-fame-love.blogspot.com/

  jak będziesz miała chwilkę to zajrzyj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://sixreasonstobe.blogspot.com
  jest to blog o One Direction, jednak to nie oni grają tutaj główną rolę. Pojawiają się dopiero w połowie opowiadania. Serdecznie zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 4. always-is-hope.blogspot.com (główni bohaterzy: Kamila & Harry Styles)
  rock-me-girl.blogspot.com (główni bohaterzy: Estera & Harry Styles)

  OdpowiedzUsuń
 5. Siedemnastoletnia dziewczyna imieniem Irmis Mercer po śmierci swoich rodziców trafia pod opiekę dziadków. Starsze małżeństwo chętnie pragnie zaopiekować się swoją wnuczką, mimo, że widziało ją zaledwie kilka razy. Gdy nastolatka trafia do domostwa swoich krewnych ci witają ją całą serią przestróg. Wkrótce dziewczyna poznaje sekret, który skrywali jej rodzice. Dowiaduje się o istnieniu niezwykłej krainy. Przenosi się do świata, który przez wieki był schronieniem czarodziejskich istot żyjących według pradawnych reguł. Zamieszkiwany przez zachłanne trolle, figlarne satyry, zgryźliwe czarownice, psotne chochliki i zazdrosne wróżki. Czy Irmis złamie zakaz i uwolni siły zła? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego opowiadania, które przeniesie Cię do krainy magicznych postaci.

  [http://wave-memories.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 6. louis-younger-sister.blogspot.com

  Historia 13-letniej Nicoli, która dowiaduje się, że jak była mała została porwana. Dziewczyna musi wyjechać do swojej prawdziwej rozdziny, do Anglii, gdzie zaczyna nowe życie. Poznaje swoją rodzinę, zamieszkuje ze starszym bratem i jego przyjaciółmi z zespołu.
  Czy chłopaki dadzą radę wychowywać młodszą siostrę Tomlinson? Czy Niki odnajdzie się w nowym życiu? Jak potoczy się dalszy los młodej dziewczyny?

  OdpowiedzUsuń
 7. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. http://dreams-are-not-impossible.blogspot.com Wejdziesz ? Już kolejny raz zmieniłam adres bloga . Proszę, jeśli przeczytasz rozdział to skomentuj ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. zapraszam cię na mojego bloga loullylovestory.blogspot.com :D + to ja jestem @penisbackflip jakby co xx

  OdpowiedzUsuń
 11. zapraszam na naszego nowego bloga http://life-is-a-trap.blogspot.com/ zapoznaj się z bohaterami, przeczytaj opis, obejrzyj zwiastun, xx
  + jeśli jeszcze nie czytasz naszego aktualnego opowiadania http://live-truth-love.blogspot.com/, a chciałabyś, zapraszamy, pojawił się nowy rozdział z perspektywy Effy, obserwujcie, komentujcie!
  Przepraszam za spam ♥ - Molly/Alex

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam ;** http://we-will-be-together-forever.blogspot.com/ i we-will-be-together-forever-imagine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na drugi rozdział na have-a-hope-to-trust.blogspot.com
  Jeśli zainteresuje, liczę na szery komentarz z konstruktywną krytyką czy coś ^^

  OdpowiedzUsuń
 14. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Jedna impreza, która zmieniła ich życie. Spotkali się przypadkowo, nigdy nie pomyśleliby, że to przeznaczenie. Byli młodzi i ciekawi nowych doznań. Alkohol, imprezy, sława, używki. Takie było życie Naomi i Harry’ego. Czy mogą być przyjaciółmi, a może to tylko zwykła znajomość?
  Dowiesz się wszystkiego na : http://distancewasafriendofmine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
  Serdecznie chciałabym się zaprosić na nowego bloga mojego autorstwa: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/.
  Bardzo zależy mi na twojej opini. Przepraszam za SPAM.

  OdpowiedzUsuń
 17. http://in-life-often-make-a-difference.blogspot.com wejdziesz?

  OdpowiedzUsuń
 18. Charlotte i Victoria są zwykłymi dziewczynami, które przyjeżdżają do Londynu, aby spełniać swoje marzenia, czyli grać w teatrze. Przyjaźnią się praktycznie od zawsze. Jedna jest nieśmiałą brunetką mającą problemy z zaufaniem, która kocha tańczyć, a druga otwartą blondynką z niesamowitym głosem. Czy ich życie zmieni się po wyjeździe? A może to one się zmienią? Przekonasz się czytając mój blog -> http://fun-love-tears.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej!
  Bardzo, ale to bardzo przepraszam za spam. Wiem, że niektórzy po prostu tego nie znoszą, ale wybacz mi, dopiero się rozkręcam. ;)

  Czy chciałabyś poznać historię Chanel, bogatej dziewczyny, która ukrywa przed światem prawdę? Przeszłość Justina? Który gra twardziela, który nigdy nie pomyślałby, że ktokolwiek może mu pomóc, a zwłaszcza 'pusta' dziewczyna.
  A może bardziej zainteresuje Cię historia o pewnej szesnastolatce, prześladowanej w szkole? Już wiele razy myślała o samobójstwie, ale żyje tylko dla niego, dla człowieka, który nie wie o jej istnieniu. Tylko on, jej idol, trzyma ją przy życiu. I to dlatego zaczęła pisać do niego listy. A czy on je odbierze, czy przeczyta? Tego wszystkiego dowiesz się czytając: http://now-she-is-broken.blogspot.com/ i http://obronca-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Jej życie zmieniło sie drastycznie, zatraciła siebie w alkoholu i imprezach ! Gdzie go spotkała. Jedno spotkanie, to był największy jej błąd w życiu. Chciała o tym zapomnieć, prawie jej sie udało żyła jakby to nie miało miejsca. Dopóki on nie wrócił i nie zamierza odpuścić. Ona to wie, niszczy ją i to co jej zostało. Czy da radę przetrwać jego posunięcia, czy da radę uratować to co jej zniszczył ? Czy przyjaźń i więź rodzinna przetrwa to zakazane uczucie ? Czy da się pokonać ? czy to będzie kolejne szczęśliwe zakończenie ?

  Zapraszam na : http://aleksaharry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Zobacz, co stanie się, kiedy trzy światy zaczną grać w tą samą grę...
  http://gamethreehearts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. one-direction-opowiadanie-magda.blogspot.com
  Ojciec poważnie chory, wyjazd do Irlandii, czy spotka tam prawdziwą miłość ??

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam do siebie na opowiadanie o One Direction ;) Pojawił się już 3 rozdział ;))
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Londyn, 27.04.2013

  Kochany Tato,
  Piszę do Ciebie, bo już sam nie daję sobie z tym rady. Bardzo nam Ciebie brakuje, nawet Chloe, choć nie chce się do tego przyznać.
  Odkąd Cię z nami nie ma jest coraz gorzej: babcia jest jeszcze bardziej przybita, nie chce z nikim rozmawiać. Codziennie ogląda fotografie, nawet czasami zapomni, że trzeba zrobić obiad. Do rzadkości należą takie dni jak dzisiaj, kiedy zachowuje się prawie normalnie. Próbuje wtedy z nami rozmawiać, ugotuje coś dobrego. Doceniam jej starania, ale gdy tylko wyjdzie z pokoju z całych sił powstrzymuje łzy.
  Z Chloe też nie jest najlepiej. Ostatniej nocy, gdy szedłem do łazienki, zobaczyłem ją na krześle w kuchni – płakała. Kiedy mnie zauważyła, otarła oczy, uśmiechnęła się słabo i powiedziała, że boli ją głowa i pójdzie się położyć. Wiem że ona też przeżywa chorobę babci i jest jej ciężko. Pracuje w kawiarni, zajmuje się domem i opłatami. Staram się jak mogę żeby było jej lżej: pomagam sprzątać, uczę się żeby była ze mnie zadowolona. Myślę, że potrzeba jej kogoś, kto będzie ją wspierał i kochał tak jak ja.
  Chciałbym Cię więc prosić, abyś znalazł chłopaka dla Chloe, który byłby troskliwy, opiekuńczy i zabawny, żeby ją rozśmieszał. Wiem, że mogę na Ciebie liczyć


  Twój Sasha

  PS. Niech chłopak Chloe nazywa się Louis. Podoba mi się to imię  Zapraszamy na: http://believe-in-destiny-story.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Przepraszam za Spam, ale dopiero zaczynam.
  Hej chciałabym zaprosić Ciebie na moje nowe opowiadanie. Będzie mi bardzo miło jakbyś skomentowała Prolog. Kolejne rozdziały będą pojawiać się codziennie. Serdecznie zapraszam.
  Czy osoba która straciła wszystkich bliskich może zaufać innym obcym ludziom? Jak zmienia się człowiek po śmierci bliskiej osoby? I kto zabił Panią Melani? Czy szczęśliwa i kochająca się rodzina może czuć się bezpiecznie? I czy Alison będzie w stanie zaufać mężczyźnie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. http://onemoretime888.blogspot.com/ ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 27. Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
  Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
  Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
  http://killer-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. dont run away ff nowe-opowiadanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Chciałam Cię zaprosić do pewnego projektu, który niedawno stworzyłam "Stwórzmy coś wspólnego". Jeżeli masz czas, ochotę i trochę pomysłów oraz lubisz współpracę z innymi ludźmi to serdecznie Cię zapraszam :) Poszukuje 14 osób, które wspólnie ze mną stworzyłyby wspólną książkę. Więcej informacji tutaj: http://stworzmy-cos-wspolnego-scw.blogspot.com/
  Serdecznie Cię zapraszam i całuje mocno, Zaczarowana :*

  OdpowiedzUsuń